Firmamız sektördeki yoğun hareketlenmeye paralel olarak 2008 yılı sonlarında web hosting alanında yatırım yaparak sektördeki hizmetlerini geliştirmiştir.

Türkiye web hosting pazarında en kaliteli hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiş bir firma olan KlasHosting , her geçen gün genişleyen pazar payı ile daima dinamik ve güvenilir bir firma olmanın gururunu taşımaktadır.

Sadece bugün değil, gelecekte de lider bir firma olabilmek için yoğun bir çaba ile yaptığımız yatırımlarla "KlasHosting" sadece Türkiye'de değil bütün dünyada ismi markalaşmış bir firma olarak çalışmalarını sürdürecektir.

Bütün datacenterlardaki hat kapasitelerimiz sürekli kontrol edilerek, gelişen teknolojiye paralel olarak gerekli bant genişliği yükseltmeleri sürekli yapılmaktadır.

Datacenterlarda bulunan sunucular ve bağlantılar 7/24 gözlenmekte ve karşılaşılan problemlere anında müdahale edilmektedir.

Firmamızdan sunucu kiralayan müşterilerimizin kullanmakta oldukları sunucularını 7/24 erişim sağlayarak uzaktan yönetebilmeleri için gerekli her türlü teknoloji, rakipsiz özellikleriyle sunulmaktadır