Linux Standart Server Özellikleri:

Bellek: 4096 MB (RAM)
Apache versiyon: 1.3, Centos 4.4
PHP versiyon: 4.4.9 -Standart
İşlemci: Core 2 Quad CPU Q9550 @ 2.83GHz
Speed TEST : Normal Apache 1.3 gore % 200 hızlıdır.
Hız testi, P4 3.0 işlemcili Sunucu ile karşılaştırmadır.

geniş ayrıntı için tıklayınız

 

Website HIZ TESTİ-tıklayınız

Dinamik sitelerin google,yahoo gibi arama motorları icin, reciprocal directory sitelerine kayıt sırasında olan 3 saniye içinde karşı linki otomatik bulabilmesi için tasarlanmıştır. Daha çabuk indexlenmek için hız düşünülerek dinamik siteler, php,asp,için en ideal serverdır. PHP Site Test sonucu 0,17 saniye'dir. Statik siteleriniz , hız testi sonucu göre ,LİTE SPEED PRO Server' a nazaran daha düşük performans gösterecektir. Linux Hosting guvenlik için idealdir.
Web Hosting paketlerimiz statik html,htm,shtml web sitelerinide kapasamaktadır. Sadece daha hızlı olması nedeniyle Lite Speed statikler için tavsiye edilmiştir. Web hosting serverlarımız için sınırlı sayıda Domain barındırmaktayız. Nedeni ise hızı düşürücü faktörlerin oluşmamasını sağlamaktır

Site Hosting hizmetimiz , reselleri kapsamamaktadır
Son sistem sunucu ve sınırlı sayıda domain kabulu şeklindeki uygulamamız , piyasadaki diğer firmalarla olan fiyat farklarımızın anlaşılması sağlayacaktır.

 

Lite Speed Pro SERVER Özelliği

Bellek: 8192 MB (RAM)
Web server: LiteSPEED Enterprise
Lite Speed İşlemci : 2-CPU
PHP versiyon: 4 veya 5
İşlemci: Core 2 Dua CPU 3.0 GHz
PHP performance Apache 2.2 gore 100% hızlıdır.
5-10 KB Statik Sayfa hızı Apacheye göre 6 Mislidir.
SSLTest hızı: 3 misli fark ; Apache 2.2,site SSL
'si.

 

Statik sitelerin, google,yahoo gibi buyuk arama motorlarına; rank-yukselmek icin reciprocal directory sitelerine kayıt sırasında, 3 saniye içinde karşı linki otomatik bulubilmesi için tasarlanmıştır. Daha çabuk indexlenmek için hız düşünülerek html,htm, shtml,statik web siteleri için en ideal serverdır. Websitenizi ; dünyadaki büyük arama motorları Optimizasyon ve kayıt işlerinizde , profesyonel hizmet verdiğimiz SEO servisimiz için bizi arayınız.
Web hosting alanında iddialı hizmet veriyoruz.
Web hosting paketlerimizin tamamında Cpanel türkçe için extra ücret talep etmiyoruz. Web hosting paketlerimizi şipariş vermeden önce ; şirketinizin iş hacmine göre hesaplamalısınız. Website alanı , email alanları, yedeklemesi, raporların saklanması hatta sildiğiniz emaillerin bile kiraladığınız alanda WHM sistemi tarafından hesaplanacağını unutmayınız...


Lite Speed performansı için-tıklayınız

 

Warez,Hack,Buyuk Forum,Adult, İllegal ve T.C Yasalarına aykırı içerikli websitelerini serverlarımızda barındırmıyoruz.


Web,Hosting,Site,Windows
Online olarak PayPal sistemi ile ödeme yapabilirsiniz.
web hosting..... ... . .. web hosting.. . ...site hosting

 

Linkpartner